Ventana wśród najlepszych

European Property Awards to kolejne wyróżnienie przyznane zespołowi Westmark w kategorii Best Residential Development 2016 – Poland za realizację osiedla Ventana. Nagrodę odbierzemy 27 października podczas gali w Londynie.

European Property Awards to najważniejsze branżowe wyróżnienie na rynku nieruchomości w Europie, a tym samym najbardziej prestiżowa nagroda przyznana naszej firmie. Jest dowodem uznania dla wysokiej jakości projektu i rzetelności jego realizacji, a jej prestiż dodatkowo podkreśla międzynarodowy charakter.

Przyznana nagroda to kolejne wyróżnienie w portfolio firmy. Westmark Polska Sp. z o.o. szczyci się m.in. tytułem „Dewelopera Roku 2014” w rankingu tygodnika „Gazeta Finansowa” oraz miesięczników „Home & Market” i „Gentleman”, a osiedle Ventana zdobyło szereg wyróżnień na poszczególnych etapach realizacji inwestycji. Powodem do dumy dla dewelopera mogą być takie wyróżnienia, jak tytuł „Jakość Roku 2015”, statuetka Wiktorii, przyznana przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców za najlepszą inwestycję deweloperską 2015 roku czy statuetka „Osiedle VIP-a 2015”, przyznana przez „Magazyn VIP”. Ventana zajęła też 1. miejsce w rankingu „TOP 10 rezydencji podwarszawskich” opracowanym przez tygodnik „Wprost”.

Osiedle i deweloper są doceniani zarówno przez nabywców, jak i kapituły konkursów za wyjątkowy w polskim krajobrazie klimat osiedla, wysoką jakość wykorzystanych materiałów i nowoczesnych technologii, spójność estetyczną, dbałość o każdy szczegół realizacji inwestycji, jak również za budowanie z myślą o komforcie życia mieszkańców oraz uwzględnianie ich potrzeb i stwarzanie licznych okazji do integracji.

[contact-form-7 404 "Not Found"]