Luksusowe Osiedle Ventana wyróżnione prestiżową nagrodą

W bieżącym roku zespół Westmark Polska został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem w konkursie European Property Awards w kategorii Residential Development Poland.

Nagroda odebrana przez nasz zespół w Londynie jest ogromnym osiągnięciem i jednym z największych wyróżnień w branży nieruchomości, tym bardziej że do konkursu European Property Awards przystąpiło aż 2100 firm związanych z rynkiem nieruchomości ze 103 krajów.

Nagroda przyznana została za realizację osiedla Ventana w podwarszawskim Walendowie. Znajdujące się tam luksusowe domy spełniają najwyższe, światowe standardy. Dużym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Dzięki bliskości natury, osiedlowego parku, Stawów Młyńskich i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, a zarazem możliwości szybkiego dojazdu do centrum miasta oraz na lotnisko osiedle Ventana to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną łączyć życie na łonie natury, nie rezygnując przy tym z pracy w Warszawie. Osiedle posiada dobrze zorganizowaną infrastrukturę towarzyszącą – system dróg, plac zabaw, kort tenisowy, miejsca do spacerów.

Co więcej, każdy dom posiada własną działkę, która może zostać zagospodarowana zgodnie z upodobaniem właścicieli. Nad bezpieczeństwem mieszkańców przez całą dobę czuwa agencja ochrony. Osiedle Ventana to doskonały wybór dla tych, którzy cenią bliski kontakt z naturą, a jednocześnie oczekują dogodnego dojazdu do centrum Warszawy.

W ramach konkursu realizacja osiedla Ventana podlegała ocenie międzynarodowego jury, złożonego z doświadczonego zespołu niezależnych ekspertów od lat związanych z rynkiem nieruchomości. Jako zwycięzca European Property Awards w kategorii Residential Development Poland mamy prawo do posługiwania się prestiżowym logo firmującym ogólnoświatowy konkurs branży nieruchomości, zarówno w celach informacyjnych, jak i marketingowych. Nagroda przyznana firmie Westmark jest rozpoznawana na całym świecie jako znak jakości.

[contact-form-7 404 "Not Found"]