Nowy dom pokazowy

Już jest! Z końcem roku można oglądać najnowszy dom pokazowy wybudowany i urządzony na osiedlu Ventana w Walendowie w ramach realizacji 3. etapu inwestycji, obejmującego 25 domów i rezydencji.

Deweloperem osiedla willowego w Walendowie jest Westmark Polska, generalnym wykonawcą – według projektów autorstwa pracowni ProArt – Bau Budownictwo, a aranżację wnętrz wykonało studio Alexander James Interiors.

Nowy dom pokazowy Ventana to klasyczna rodzinna rezydencja o powierzchni 264 m2, mieszcząca trzy poziomy mieszkalne urządzone w stylu łączącym klasykę z nowoczesnością. Wygodne i eleganckie wnętrza charakteryzują się dużymi, ciepłymi angielskimi oknami, z których rozciąga się widok na otaczający dom ogród o powierzchni 1000 m2, zaaranżowany przez Garden Concept, a także imponującą wysokością – 3 m na parterze oraz 2,7 m na piętrach.

W domu mieszczą się cztery sypialnie różnej wielkości, jak również podwójny garaż. Sypialnia główna – Master bedroom – została zaaranżowana w układzie en suite – posiada własną łazienkę oraz garderobę. Nietypowym rozwiązaniem jest ogromne poddasze nad garażem, w domu pokazowym zaaranżowane na wygodne kino domowe i bar, wprost idealne miejsce na filmowe wieczory z przyjaciółmi.

Dom pokazowy został wyposażony w nowoczesny system Smart Home firmy Somfy, umożliwiający sterowanie oświetleniem, bramą garażową, ogrzewaniem, markizą tarasową, pergolą firmy Renson/Krajewski, podlewaniem ogrodu, alarmem, a zarazem przyczyniający się do energooszczędności domu. System pozwala kontrolować dom z każdego miejsca na Ziemi.

We wnętrzach zrealizowanych z dbałością o szczegóły użyto wysokiej klasy materiałów i elementów wykończenia. Schody i podłogi dębowe oraz kute balustrady wykonane zostały przez renomowaną firmę Marchewka. Drzwi dostarczyła firma Klimek i Klimek, a cokoły mdf – producent Lagrus. W kuchni można podziwiać blat kuchenny z marmurowego konglomeratu Polare firmy Jachon, wyposażenie SMEG oraz krzesła Eichholz.

Garderobę i meble kuchenne, oparte na osprzęcie Blum, wykonała firma Grala Meble, w łazienkach wykorzystano armaturę Axor Hangsrohe, kabiny Huppe i ceramikę łazienkową Duravit. W całym domu zamontowano klasyczne stalowe gniazdka i wyłączniki polskiej firmy Govena. Na podłogach górnych pięter ułożono wykładziny dywanowe firmy Komfort, a ściany pomalowano farbami Flugger. Za wewnętrzne rolety, story i żaluzje, zapewniające dostateczne doświetlenie w ciągu dnia i dyskrecję wieczorową porą, odpowiada firma Shadow Design.

W 2015 roku nasz poprzedni dom pokazowy, zrealizowany w ramach 2. etapu inwestycji, otrzymał statuetkę Złota Villa 2015 za najlepszy dom pokazowy w Polsce, przyznawaną przez redakcję magazynu „Villa”. Ten jest jeszcze piękniejszy. Zapraszamy do oglądania na miejscu w Walendowie. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 16.00.

[contact-form-7 404 "Not Found"]