Inteligentne domy – fikcja czy rzeczywistość?

Oferujemy dom sterowany za pomocą aplikacji na telefonie, tablecie, a nawet smartwatch’u. Dzięki temu będziesz mógł zarządzać swoimi domowymi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie.

Postęp, jaki dokonał się w nowych technologiach, sprawił, że coraz więcej  urządzeń jest obecnie sterowanych elektronicznie. Dzięki podłączeniu do Internetu urządzenia mogą być zarządzane bez konieczności podłączania do gniazd, lub użycia wielu metrów kabli. Inteligentne domy to już rzeczywistość. Jeśli więc chcesz oszczędzać czas i energię, kup dom sterowany za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.

Dom na sprzedaż z inteligentnym systemem wybudowany został na osiedlu Ventana pod Warszawą. W domu pokazowym zainstalowano rozwiązania firmy Somfy. Prezentowany tam system domu inteligentnego TaHoma Premium gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo, a także oszczędność energii.

Inteligentne domy na Osiedlu Ventana

Zamontowane czujniki natychmiast poinformują Cię o pożarze lub włamaniu. System samoczynnie reaguje też na to, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności. Ponadto możliwe jest monitorowanie budynku przy pomocy kamer.

Kup dom z pełną automatyką a będziesz mógł sterować roletami, markizami, oświetleniem, bramą garażową, lub wjazdową nie ruszając się z miejsca. Zaletą używania inteligentnego systemu jest możliwość dodania w każdej chwili nowego urządzenia. Dzięki indywidualnym ustawieniom, taki dom dostosowuje się do naszego rytmu życia. Pomaga oszczędzać czas i pieniądze oraz kontrolować to, co się w nim dzieje podczas naszej nieobecności. Czujemy się więc dzięki niemu bezpieczniej i wygodniej.

TaHoma Premium umożliwia tworzenie własnych scenariuszy czynności i aktywowania ich za pomocą jednego przycisku. Wybór danej sekwencji czynności urządzań możesz powiązać z czujnikami zainstalowanymi w domu, na przykład z czujnikiem temperatury i ruchu.

[contact-form-7 404 "Not Found"]