Deweloper

Projekt Ventana został stworzony i zrealizowany przez spółkę Westmark Polska – polski oddział firmy Westmark Developments z siedzibą w Wielkiej Brytanii.Westmark Developments jest brytyjskim deweloperem, działającym na polskim rynku od 2005 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu osiedli mieszkaniowych oraz budynków ogólnego przeznaczenia, głównie na terenie Wielkiej Brytanii, ale również w innych państwach w Europie i na Karaibach. Jej stabilne zaplecze finansowe pozwala na wdrażanie projektów o najwyższych standardach. Realizacje Westmark Developments wyróżniają się wspaniałą jakością, są położone w doskonałych, starannie dobranych lokalizacjach i zaspokajają gusta mieszkaniowe najbardziej wymagających klientów.UK&European Investments- firma założona w 1980 roku – jest międzynarodowym inwestorem z siedzibą w Londynie. Działa we wszystkich obszarach branży nieruchomości w Wielkiej Brytanii, innych krajach Europy, USA i Azji. W większości realizacji firma występuje jako bezpośredni inwestor, a w przypadku wybranych projektów – jako partner w spółkach joint venture, współpracując z wyspecjalizowanymi podmiotami. UK&European Investments jest częścią brytyjskiego funduszu inwestycyjnego Lewis Trust Group – jednej z największych prywatnych firm zarejestrowanych na terenie Wielkiej Brytanii. Oprócz operacji w branży nieruchomości Lewis Trust Group działa w sektorze odzieżowym, w turystyce i finansach.Przedsięwzięcie deweloperskie Ventana realizuje spółka Furner Investments Sp. z o.o. Sp. K., wyspecjalizowana w budowie i sprzedaży wysokiej jakości budynków mieszkalnych i rezydencji, skupiająca najlepszą kadrę z wieloletnim doświadczeniem w sektorze premium.

Wybrane realizacje

ONE KINGSWAY, LONDYN

Unikalny, wielofunkcyjny budynek w sercu londyńskiej dzielnicy West End łączący powierzchnie biurowe, restauracje oraz siedem ekskluzywnych apartamentów, które stanowią esencję luksusu w centrum Londynu. Wspaniale zdobione, zaprojektowane wokół głównego dziedzińca apartamenty posiadają osobne wejście oraz parking dla mieszkańców na poziomie -1.

SHOREDITCH, EAST LONDON

We współpracy z naszym partnerem – Londonewcastle planujemy zbudować światowej klasy nowoczesny kompleks składający się w dużej mierze z apartamentów. Budynek pomieści 80 apartamentów oraz wyjątkowy penthouse. Inwestycja zawierać będzie punkty sprzedaży detalicznej, kawiarnie, biura, powierzchnię wystawienniczą oraz powierzchnię pełniącą funkcję rozrywkową.

BEACHLANDS, BARBADOS

Beachlands jest ostatnim niezagospodarowanym obszarem w St. James, usytuowanym ok. 500 m od słynnego hotelu Sandy Lane Hotel. Wille w Beachlands, zajmujące obszar 18211 mkw., są stworzone dla klientów poszukujących luksusowego domu na malowniczym wybrzeżu w najlepszej lokalizacji na Barbadosie.

WATERMARK, CARDIFF

Ten budynek mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu obejmuje 56 apartamentów oraz luksusowe penthousy wyróżniające się spektakularną architekturą. Lokalizacja Watermark w sercu stolicy Walii gwarantuje zapierające dech widoki na wybrzeże i zatokę Cardiff Bay.

Osiedle Ventana jest inwestycją finansowaną przez Westmark Polska. Zespół stylowych rezydencji usytuowany jest w niewielkiej odległości od centrum Warszawy – dojazd do stolicy zajmuje zaledwie 15 minut.

[contact-form-7 404 "Not Found"]