Dom pokazowy Berkley

Dom pokazowy Berkley o powierzchni użytkowej 264m2 szczególnie polecamy tym, którzy szukają gotowego domu, do którego można wprowadzić się od zaraz. Kompletnie wyposażona i gustownie urządzona rezydencja stoi otworem dla tych, którzy cenią swój czas i marzą, by jak najszybciej zacząć nowy rozdział życia.

Rezydencja, nagrodzona przez redakcję magazynu „Villa” statuetką Złota Villa jako najlepszy dom pokazowy w Polsce, prezentuje eleganckie, jasne wnętrza, które zapewnią wymarzoną przestrzeń życiową nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Wystrój gustownie urządzonych pomieszczeń jest dziełem renomowanego brytyjskiego studia Alexander James Interior Design. Projekt aranżacji domu pokazowego został przemyślany od koncepcji po najmniejszy element wystroju. Większość wyposażenia sprowadzono z Wielkiej Brytanii, jednak gros prac powierzono najlepszym polskim producentom i wykonawcom. Od progu wzrok przyciągają drewniane podłogi i schody z ozdobną, ażurową balustradą, za które odpowiada polska marka Marchewka z tradycjami w branży stolarskiej. Cały przestronny parter utrzymany jest w subtelnej kolorystyce. Otwarta na salon kuchnia z obszerną wyspą i oknami wychodzącymi na ogród została wyposażona w piękną zabudowę w angielskim stylu i nowoczesne sprzęty, które zamienią gotowanie w czystą przyjemność. Połączenie salonu i kuchni z jadalnią pozwala domownikom spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

Piętro rezydencji to trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą i oddzielną łazienką, oraz dodatkowy salon telewizyjny – stanowi sferę prywatną, gdzie jasne barwy i gra świateł wpadających do pomieszczeń sprzyjają wyciszeniu i odpoczynkowi.

Poddasze to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy podjąć gości, znajduje się tam sypialnia, łazienka i salonik.

Dodatkowym atutem domu, który zapewnia wygodę na miarę XXI wieku, jest technologia inteligentnego domu firmy Somfy. Zastosowane rozwiązania pozwalają mieszkańcom korzystać z wielu udogodnień, takich jak możliwość sterowania światłem, ogrzewaniem, alarmem oraz roletami i zasłonami za pomocą aplikacji w smartfonie. Inteligentny dom pozwala również zdalnie programować zraszanie trawnika i podlewanie roślin w ogrodzie.

Trzykondygnacyjny dom pokazowy Berkley to nad wyraz udane połączenie klasyki i nowoczesności. Projektanci pomyśleli właściwie o wszystkim, wyręczając przyszłych mieszkańców od wszelkich niedogodności związanych z urządzaniem domu.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]